• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 797

15859867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1543 m² | Człuchów 27178497 15859867 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż  działka budowlana o powierzchni 1543 m², położona przy ul. Jana Skrzetuskiego w Człuchowie (woj. pomorskie).Teren obj...

Człuchów (Pomorskie, gm. Człuchów)

299 000 PLN

-
-
1543 m2
-
15824364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie w sercu Gdyni | 35,5 m2 26644870 15824364 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 w topowej lokalizacji Gdyni, położone na ulicy Abrahama - równoległej do u...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

725 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
-
35 m2
1991
15875828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527601 15875828 Świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zielonej Góry. Lokal nie wymaga żadnych nakładów – idealny do natychmiastowego wprowadzenia.Centralnym punktem mieszkania jest ja...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

420 000 PLN (8 917 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15875693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527593 15875693 Jeżeli szukasz mieszkania, które realnie wyróżnia się światłem, ekspozycją i prywatnością, ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,52 m², położone na ostatnim, 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Lu...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

500 000 PLN (10 748 zł/m2)

3
1
46.52 m2
2025
15871692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27474050 15871692 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 3 ha.Działka o bardzo dobrych wymiarach 464m x 66 mZgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego:- teren zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych, składów i magazynów- przeznaczenie podstawowe...

Duchnice (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

19 922 500 PLN

-
-
30650 m2
-
15897053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27993086 15897053 Mieszkanie o powierzchni 52,12 m² oferuje funkcjonalny układ oraz podwyższony standard wykończenia. Lokal został w pełni wykończony – położono drewniane podłogi wraz z listwami, wykonano nowoczesną łazienkę, a także zabudowę kuchenną i garderobę. Mie...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

839 000 PLN (16 097 zł/m2)

2
-
52.12 m2
2025
15859864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1087 m² | ul. Jana Skrzetuskiego 27178498 15859864 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż  działka budowlana o powierzchni 1087 m², położona przy ul. Jana Skrzetuskiego w Człuchowie (woj. pomorskie).Teren obj...

Człuchów (Pomorskie, gm. Człuchów)

229 000 PLN

-
-
1087 m2
-
15373120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w spokojnej okolicy 17067484 15373120 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy, gdzie harmonia natury splata się z wygodą dostępu i komfortem codziennego życia. Działka o szerokości 27 metrów i długości 10...

Parlinek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dąbrowa)

70 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15737453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 2468 m² – Łąg, gmina Czersk – przy DK22! 24886638 15737453 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2468 m², położona w miejscowości Łąg (gmina Czersk, powiat chojnicki, woj. pomorskie...

Łąg (Pomorskie, gm. Czersk)

299 000 PLN

-
-
2468 m2
-
15721450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1504 m² – Łąg, gmina Czersk – przy DK22! 24605072 15721450 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż działka o powierzchni 1504 m², położona w miejscowości Łąg (gmina Czersk, powiat chojnicki, woj. pomorskie). Nieruchom...

Łąg (Pomorskie, gm. Czersk)

189 900 PLN

-
-
1504 m2
-
15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 3 pokoje I piętro balkon typu loggia Zgorzelec Cena obniżona z 420 000 zł na 410 000 zł! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

410 000 PLN (8 367 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-