• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 785

15225477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13210039 15225477 Piękne, ponad 80-metrowe 3-pokojowe mieszkanie w stylowym budynku na kołobrzeskiej 'nowej starówce' Stylowe i wyjątkowo przestrzenne mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Kołobrzegu o powierzchni 80,90 m2, na II piętrze w nowym budownictw...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (8 298 zł/m2)

3
1
94 m2
2002
15206038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12579799 15206038 Okazja inwestycyjna bezpośrednio nad morzem!Główne atuty nieruchomości:• cicha i spokojna okolica• rozkład pomieszczeń• blisko morzaNieruchomość złożona z:Parter:• 4 pokoje• łazienka• kuchnia• przedpokój• piwnica• garaż• taras1 piętro:• 5 pokoi• 2 ła...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 400 000 PLN (3 608 zł/m2)

12
5
388 m2
1989
15161654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11314042 15161654 Oferuje do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Wólczańskiej.Mieszkanie posiada pięknie zachowana stolarkę wewnętrzną oraz oryginalne parkiety. Zostało nieznacznie (o 30-40cm) obniżone - bez problemu można przywróci...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

769 000 PLN (5 696 zł/m2)

4
1
135 m2
1920
15101549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9838011 15101549 NIERUCHOMOŚĆBliźniak w Adamowiźnie. W skład domu o powierzchni 122m2 wchodzą: wiatrołap, salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 oraz dwie łazienki. Na piętrze znajdują się aż cztery sypialnie (12,5m2, 15m2, 11m2, 10m2), co daje wiele...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

909 000 PLN (7 451 zł/m2)

5
2
122 m2
2022
14416541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2725611 14416541 Atrakcyjna działka siedliskowa w miejscowości Tymianka gm. Kotuń. Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 6900 mkw. Działka położona jest w pięknej lokalizacji w miejscowości Tymianka w gminie Kotuń. Znajduje się około 1,5 km od głównej trasy ...

Tymianka (Mazowieckie, gm. Kotuń)

130 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
6900 m2
-
14508818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 137050 14508818 Działka budowlana o powierzchni 3.223 m2 w Starym Borku blisko Kołobrzegu. Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3.223 m2 w Starym Borku na styku granicy z Grzybowem, położonym nad morzem Bałtyckim.Działka, znajduje się w cichej i spok...

Stary Borek (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

350 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
3223 m2
-
14775718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25758 14775718 Ogród jak z bajki! Drewniany dom na zadbanej działce rekreacyjnej. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknej, zadbanej działki rekreacyjnej z drewnianym domem w miejscowości Borzychy w gminie Liw, 10 minut drogi od Węgrowa. Nieruchomość usytuowan...

Borzychy (Mazowieckie, gm. Liw)

429 000 PLN (6 703 zł/m2)

3
1
64 m2
1982
14629054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24808 14629054 Polecam do zakupu, ładne, wymiarowe działki w Stoku Lackim. Na sprzedaż 7 działek budowlanych o powierzchni 1000 mkw. Do działek prowadzi droga wewnętrzna gruntowa, zjazd z ulicy Siedleckiej.Nieruchomość idealna pod inwestycję jak i również pod budo...

Stok Lacki (Mazowieckie, gm. Siedlce)

210 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15886259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z OGRODEM - Parter + parking | Rokitki 27751114 15886259 2 pokoje + ogród + parking gotowe do zamieszkania Rokitki k. TczewaCena: 490 000 złOpis:Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni gotowe do zamieszkania mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze w spokojnej miejscowości Rokitki przy ul. Tczewskiej (tuż o...

Rokitki (Pomorskie, gm. Tczew)

490 000 PLN (12 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2016
15881504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27634839 15881504 To propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce rekreacyjne albo zarabiać sezonowo - bez budowy, bez formalności, bez czekania.Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m, położona w miejscowości Gnieżdżewo, gmina Puck, przy ulicy Polnej, objęta M...

Puck (Gnieżdżewo) (Pomorskie, gm. Puck)

300 000 PLN

-
-
800 m2
-
15856676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27100208 15856676 Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem.Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m, położone w centrum Władysławowa, zaledwie 10 minut spacerem do plaży. To idealna propozy...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

390 000 PLN (11 471 zł/m2)

2
1
34 m2
1983
15776968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25724738 15776968 Twoje miejsce nad Bałtykiem, 15 min spacerem do plaży w Jastrzębiej Górze.Na sprzedaż Przytulny, 2-pokojowy apartament wakacyjny o powierzchni 35 m z ogromnym potencjałem idealna baza wakacyjna lub inwestycja z wysokim sezonowym najmem.Lokal znajduje...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1932