• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 795

15840084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26765627 15840084 NOWOCZESNE 2 POKOJE KLIMATYZACJA OS. OGRODY ŁUKASIEWICZAKomfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze słoneczne, zaprojektowane w eleganckiej, spójnej stylistyc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

469 000 PLN (11 725 zł/m2)

2
1
40 m2
2020
15836251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707892 15836251 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,99 m² z balkonem i trzema niezależnymi pokojami.Lokal składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, dwóch ustawnych sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, osobnego WC oraz korytarza. Taki układ zapewn...

Przasnysz (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

319 000 PLN (5 230 zł/m2)

3
1
61 m2
1988
15818461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633079 15818461 Na sprzedaż przestronne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 61,96 m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta Siedlce. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku, który przeszedł termomodern...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1992
15791975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26002788 15791975 Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 4000 m², położona w spokojnej i zielonej części Nasielska. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym idealna pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub usługowo-mieszkaniową. Działka posiada bezpośredni d...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

599 000 PLN (145 zł/m2)

-
-
4128 m2
-
15791154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25984947 15791154 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu kołobrzeskiej Starówki!Jest to zlokalizowany w samym centrum miasta przy ratuszu i katedrze lokal handlowy o powierzchni 47,54 m2 usytuowany na parterze budynku pod arkadami z wejściem po schodach od s...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (13 191 zł/m2)

1
1
47 m2
1992
15784371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25851190 15784371 Lokal usługowy do własnej aranżacji centrum Piekar ŚląskichNa sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 54 m², położony w centrum Piekar Śląskich, przy ul. Kościuszki 10 w drugiej linii zabudowy klimatycznej kamienicy po renowacji.To idealna propozycja...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

139 000 PLN (2 574 zł/m2)

1
-
54 m2
1937
15718466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552623 15718466 Dom bliźniak 131 m² z dużą działką Osowiec koło Grodziska MazowieckiegoNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131 m², położony w spokojnej i zielonym Osowcu. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 800 m² i stano...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

4
2
131 m2
2026
15700096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24180437 15700096 Do sprzedania działka pod zabudowę jednorodzinną w Maszewie..TYLKO W METROHOUSE!Okazyjna cena 130 tys. zł.Obecnie Gmina Maszewo nie posiada Planu Zagospodarowanie Przestrzennego, ale w studium uwarunkowań i projekcie planu, działka figuruje jako pod ...

Maszewo (Lubuskie, gm. Maszewo)

130 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15659998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23454873 15659998 Apartament z balkonem na 9 piętrze budynku w ścisłym centrum Kołobrzegu o pow. 23,46 m2 z widokiem na panoramę miasta w nowoczesnym apartamentowcu z własną bazą zabiegowo-rehabilitacyjną, SPA i niepowtarzalną restauracją z urzekającym widokiem na rze...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

290 000 PLN (12 609 zł/m2)

1
1
23 m2
1986
15646146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23214925 15646146 Siedlisko z potencjałem w spokojnej i malowniczej miejscowości Stary Bartków, gmina Korczew! Szukasz dużej działki? Domu, który możesz urządzić według własnych potrzeb, użytkować, jako dom rekreacyjny, albo przystosować i zamieszkać w nim na stałe?Ta...

Stary Bartków (Mazowieckie, gm. Korczew)

259 000 PLN (3 866 zł/m2)

2
-
67 m2
1950
15634222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22912616 15634222 Działka usytuowana jest w miejscowości Kownaciska- gmina Suchożebry - 10km od centrum Siedlec! Posesja o powierzchni 921 m2 położona jest w otulinie lasów, pól i łąk. To gratka dla miłośników przyrody, ciszy i spokoju. Oferta idealna dla osób chcącyc...

Kownaciska (Mazowieckie, gm. Suchożebry)

142 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
921 m2
-
15634238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22912613 15634238 Działka usytuowana jest w miejscowości Kownaciska- gmina Suchożebry - 10km od centrum Siedlec! Posesja o powierzchni 1710m2 położona jest w otulinie lasów, pól i łąk. To gratka dla miłośników przyrody, ciszy i spokoju. Oferta idealna dla osób chcącyc...

Kownaciska (Mazowieckie, gm. Suchożebry)

205 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1710 m2
-