• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 055

15818717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633088 15818717 Przestronne mieszkanie na parterze o niepowtarzalnym rozkładzie pomieszczeń. Zostań właścicielem nietuzinkowego mieszkania zlokalizowane w spokojnej części osiedla Nad Sołą w Kętach.Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

560 000 PLN (7 368 zł/m2)

4
1
76 m2
1980
15819824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26621912 15819824 Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 784 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 784 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy, blisko Ostrowa Wielkopolskiego oraz ...

Sadowie (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

109 760 PLN

-
-
784 m2
-
15816086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620945 15816086 Sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, I piętro, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni 55,30 m2., zlokalizowanego przy ulicy Żwirki. ...

Ostrów Wielkopolski (3 maja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

299 000 PLN (5 436 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15808279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26384179 15808279 Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta.Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji. Położenie na wysokim piętrze zapewnia niepowtarza...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

330 000 PLN (6 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1985
15778795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25757545 15778795 O nieruchomości:TERENOWE BIURO DEWELOPERA. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz.Niepowtarzalna oferta!! Zostań właścicielem jednego z czterech fantastycznych, bezczyns...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

649 700 PLN (8 900 zł/m2)

4
2
73 m2
2025
15776358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703487 15776358 Bardzo interesująca propozycja sprzedaży działki w Ostrowie Wlkp. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

551 000 PLN

-
-
3674 m2
-
15776359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703384 15776359 Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. Ten teren id...

745 000 PLN

-
-
4967 m2
-
15776357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703307 15776357 Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę mieszkalną. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. Ten teren id...

379 000 PLN

-
-
2527 m2
-
15776118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25694822 15776118 Działka na sprzedaż Zawady, gm. Zbuczyn 1 841 m², trzecia linia zabudowyNa sprzedaż działka o powierzchni 1 841m² położona w miejscowości Zawady, gmina Zbuczyn, w trzeciej linii zabudowy. Idealna pod zabudowę jednorodzinną lub inne inwestycje.RÓWNIEŻ...

Zawady (Mazowieckie, gm. Zbuczyn)

184 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1841 m2
-
15772123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25601515 15772123 OSTATNIE 2 WOLNE LOKALE !NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²)Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym designie. Całe osiedle będzie tworzyć zamkniętą, kam...

Skrzeszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

949 000 PLN (6 327 zł/m2)

4
2
150 m2
2026
15766482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25503624 15766482 Działka budowlana, pod zabudowę mieszkaniową, gm. Kobyla Góra. Działka 758, o powierzchni 727 m2, Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe w poszukiwanej miejscowości agroturystycznej w Myślnie...

Myślniew (Stara fabryka) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

75 000 PLN

-
-
727 m2
-
15726463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700149 15726463 Dom z dużą działką na Złotnie, 800 m² zieleni i spokoju.Na sprzedaż dom o powierzchni około 111,5 m², położony w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Łodzi - na Złotnie. Nieruchomość znajduje się na sporej działce 800 m², co daje naprawd...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

779 000 PLN (7 018 zł/m2)

5
2
111 m2
1960