• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 126

15606584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332144 15606584 Oferta dla dewelopera! Grunt o powierzchni 12,72 ha pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.Działka znajduje się w miejscowości Żółwin obok Podkowy Leśnej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z którego wynika , iż minimalna powi...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

31 800 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
126900 m2
-
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15553714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21053122 15553714 Mieszkanie 93,09 m2 z miejscem parkingowym i komórką lokatorską !Wyłączność w naszym biurze!Mam przyjemność Państwu zaprezentować :Nie było jeszcze na rynku - mieszkanie 93,09 m2 ,3 -pokojowe w kameralnym budynku z 2017 roku.Usytuowane na pierwszym p...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

930 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
93 m2
2017
15420521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18147147 15420521 Drogi inwestorze ,przedsiębiorco polecamy gotowca inwestycyjnego.Chcesz zainwestować swoje środki finansowe ,długoterminowy gotowy najem przyniesie stabilne zyski . Lokal obecnie wynajmowany z umową długoterminową.Lokalizacja: Lokal znajduje się w Ce...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 080 000 PLN (15 429 zł/m2)

11
-
70 m2
2007
14776074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188841 14776074 Ta działka doskonale nadaje się pod budowę osiedla domków jednorodzinnych-wszystkie media w drodze. Działka w Mrokowie o pow. 9225m2, o regularnym kształcie i wymiarach ok. 33x280, a do tego wszystkie media w drodze.Dużym atutem lokalizacji jest poło...

Mroków (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 300 000 PLN (358 zł/m2)

-
-
9225 m2
-
11756337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81218 11756337 Piękny, luksusowy dom w idealnej lokalizacji! 2 min autem do Al. Krakowskiej! Dom w wymarzonej lokalizacji dla osób pracujących w Warszawie. Samochodem zaledwie 2 min do Al. Krakowskiej. Dla osób preferujących komunikację miejską przystanek znajduje ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 470 000 PLN (6 500 zł/m2)

12
4
380 m2
1979
15894613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż Ursynów 4 pok 79,8m2 metro Natolin 27946552 15894613 Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,80 m² zlokalizowane na warszawskim Ursynowie (Natolin) przy ul. Bronisława Pietraszewicza Lota.To nieruchomość o dwustronnym rozkładzie (wschód–zachód)...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (15 664 zł/m2)

4
1
79.8 m2
1996
15877225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27563268 15877225 INWESTYCYJNY DIAMENT W SERCU PRUSZKOWA PUM 1000 m²Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Ta oferta jest skierowana do wymagających inwestorów i deweloperów, którzy cenią topowe lokalizacje i jasną sytuację prawną. KLUCZOWE PARAME...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

4 200 000 PLN (5 949 zł/m2)

-
-
706 m2
-
15870331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27427139 15870331 Działka budowlana 1160 m² Ojrzanów spokojna okolica blisko WarszawyNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1160 m² położona w miejscowości Ojrzanów, w spokojnej i zielonej okolicy z nową zabudową jednorodzinną.Działka ma regularny kształt p...

Ojrzanów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

327 000 PLN (282 zł/m2)

-
-
1160 m2
-
15831987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
działka w topowej lokalizacji 27218402 15831987 Unikatowa nieruchomość komercyjna dla inwestorów poszukujących przewagi strategicznejDziałka inwestycyjna 7474 m² w lokalizacji o absolutnie wyjątkowym potencjale w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Łaskiej.Unikatowa nieruchomość komercyjna dla inwesto...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

1 997 360 PLN

-
-
7474 m2
-
15857543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27124026 15857543 Dom z potencjałem 202,17 m² garaż działka 490 m²Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m², usytuowany na działce o powierzchni 490 m², z wolnostojącym garażem.Budynek składa się z dwóch kondygnacji, a dodatkową pr...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 999 999 PLN (9 901 zł/m2)

7
2
202 m2
2020
15831047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom szeregowy na sprzedaż na Ursynowie 26685773 15831047 Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego, położonego na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które łączy w sobie poczucie bezpieczeństwa, prywatno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (12 153 zł/m2)

5
4
230.4 m2
1997