• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 180

15613140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22462277 15613140 Oferta bez prowizji Obiekt biurowo- magazynowy (produkcyjny) położony w Miszewku.Lokalizacja: Miszewko przy drodze krajowej nr 20, 7 km od granicy Gdyni, 5 km od Chwaszczyna, 10 km od Żukowa. Bdb. dojazd do obwodnicy, autostrady, portów.NIERUCHOMOŚĆ:...

Miszewko (Pomorskie, gm. Żukowo)

3 890 000 PLN (6 707 zł/m2)

1
-
580 m2
-
15613133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22462275 15613133 Oferta bez prowizji Obiekt biurowo- magazynowy (produkcyjny) położony w Miszewku z wystawą oraz wjazdem bezpośrednio z ulicy Gdyńskiej.Lokalizacja: Miszewko przy drodze krajowej nr 20, 7 km od granicy Gdyni, 5 km od Chwaszczyna, 10 km od Żukowa, zale...

Miszewko (Pomorskie, gm. Żukowo)

8 880 000 PLN (6 938 zł/m2)

1
-
1280 m2
-
15604796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22292583 15604796 Pawilon handlowo-usługowy w centrum Bartoszyc przy ul. Kilińskiego 4 - położony u zbiegu ulic Kilińskiego, Jagiellończyka i Wybrzeża.W najbliższej okolicy usytuowane jest Urząd Gminy Bartoszyce, Starostwo, Hotel BARTIS, Centrum handlowe INBAG, Centru...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

465 000 PLN (4 471 zł/m2)

5
-
104 m2
-
15602673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22235175 15602673 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Gdańska, usytuowane na parterze trzypiętrowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 55,38 m² składa się z dwóch przestronnych pokoi oraz wydzielonej kuchni z jadalnią, co zapewnia...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

2
1
55 m2
1960
15540231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20831349 15540231 Posiadamy na sprzedaż apartament o powierzchni 46,85 m2 zlokalizowany przy ul. Toruńskiej w Gdańsku - inwestycja GÓRSKIEGO. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchenny z którego prowadzi bezpośrednie wyjście na ba...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 600 PLN (15 861 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15404041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17778280 15404041 STYLOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W CENTRUM SOPOTUPiękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego.Mieszkanie o powierzchni 101,30 m2, położone na pierwszym piętrze, składające się z t...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 980 000 PLN (19 604 zł/m2)

3
1
101 m2
1915
15896090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27967561 15896090 Oferujemy na sprzedaż nowoczesną halę magazynową w doskonałej lokalizacji.Miejsce zapewniające doskonałą komunikację - sąsiedztwo węzła drogi S6 i Obwodnicy Metropolitalnej, obwodnica Trójmiasta znajduje się w odległości 2 km (drogą ekspresową) - spr...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

7 900 000 PLN (6 366 zł/m2)

3
-
1241 m2
2024
15884418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27701817 15884418 Na sprzedaż wyjątkowy, przytulny domek rekreacyjny położony w jednej z najbardziej urokliwych części Kaszub – w turystycznej miejscowości Zbychowo.LOKALIZACJA Zbychowo to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, naturę i aktywny wypoczynek. Miejsco...

Zbychowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

560 000 PLN (8 750 zł/m2)

3
1
64 m2
1995
15876715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27548704 15876715 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie jest wyjątkowo ciepłe — nawet przy zakręconym kaloryferze temperatura utrzymuje się na poziomi...

Świętochłowice (Kolonia kolejowa) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

195 000 PLN (7 222 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15862474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27228204 15862474 Działka budowlana na Kaszubach w Pomlewie – urocza okolicaZaletyKaszuby, przepiękna, cicha okolica, w niewielkiej odległości od Trójmiasta. Tutaj oderwiesz się od zgiełku miasta, odetchniesz świeżym powietrzem w swojej ostoi spokoju. Jednocześnie w n...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

124 215 PLN (105 zł/m2)

-
-
1183 m2
-
15862473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27228202 15862473 Działka budowlana na Kaszubach w Pomlewie – urocza okolicaZaletyKaszuby, przepiękna, cicha okolica, w niewielkiej odległości od Trójmiasta. Tutaj oderwiesz się od zgiełku miasta, odetchniesz świeżym powietrzem w swojej ostoi spokoju. Jednocześnie w n...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

156 055 PLN (115 zł/m2)

-
-
1357 m2
-
15855892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27077542 15855892 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 136 957 PLN (10 151 zł/m2)

4
1
112 m2
2025