• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 179

15806118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26324184 15806118 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka usługowa położona na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do węzła Gdynia Wielki Kack (S6 i S7) około 1km.Teren o powie...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

13 016 500 PLN (700 zł/m2)

-
-
18595 m2
-
15800620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26216178 15800620 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż lokal o powierzchni 81,80 m² położony na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji w sercu Wrzeszcza Górnego. Lokal składa się z powierzchni open space, z miejscem na aneks kuchen...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 390 500 PLN (17 167 zł/m2)

2
-
81 m2
2025
15799318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185445 15799318 Na sprzedaż grunt inwestycyjny 8 400 mkw. – Wilcza Wólka (gmina Prażmów, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie, tylko 30 minut od Warszawy!Działka znajduje się w trakcie podziału na mniejsze działki budowlane o powierzchni od 1 200 m...

Prażmów (Wilcza wólka) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 075 200 PLN (128 zł/m2)

-
-
8400 m2
-
15799316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185443 15799316 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w miejscowości Podzborów w gminie Ceków-Kolonia.Położony jest w dogodnej lokalizacji, blisko miasta Kalisz, przy głównej drodze wojewódzkiej nr 470. Odległość do największych miast wynosi około 100 km: Poznań, Wrocław, ...

Ceków-Kolonia (Podzborów) (Wielkopolskie, gm. Ceków-Kolonia)

1 080 338 PLN (131 zł/m2)

-
-
8253 m2
-
15780083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25797032 15780083 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stąd wszędzie jest blisko; do sklepów, szpitala, przedszkola, szkoły. Zaledwie ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

950 000 PLN (11 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15776994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25726040 15776994 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych.Nieruchomość położona na przeciwko osiedla Chwarzno Polanki. Centr...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 200 000 PLN (5 277 zł/m2)

12
-
1554 m2
2008
15772126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25601938 15772126 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż obiekt komercyjny z zabudową biurowo – magazynową.Powierzchnia gruntu – 8471 m.kw w której skład wchodzi :- droga dojazdowa asfaltowa nr 116– 774 m.kw,- prac utwardzony pł...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

5 500 000 PLN (3 440 zł/m2)

11
-
1599 m2
1980
15736517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24874235 15736517 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż nowoczesny budynek komercyjny – Banino, ul. LotniczaWyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferujemy na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 4...

Banino (Pomorskie, gm. Żukowo)

4 500 000 PLN (9 534 zł/m2)

11
-
472 m2
2004
15736479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24874233 15736479 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 2469 m.kw z prawomocnym pozwoleniem na budowę obiektu komercyjnego.PNB na obiekt biurowy z halą garażową o powierzchni użytkowej 2500 m.kw.N...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 935 531 PLN (1 999 zł/m2)

-
-
2469 m2
-
15716298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24510562 15716298 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL Nieruchomość produkcyjno usługowa w miejscowości Kalisz w gminie Dziemiany, niedaleko drogi wojewódzkiej nr 235 - 20km od Kościerzyny, 45km od Chojnic.Mapa lokalizacji: https:doroch.plbpkaliszkalisz.htmlDoj...

Kalisz (Pomorskie, gm. Dziemiany)

1 999 000 PLN (785 zł/m2)

4
-
2548 m2
1970
15613140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22462277 15613140 Oferta bez prowizji Obiekt biurowo- magazynowy (produkcyjny) położony w Miszewku.Lokalizacja: Miszewko przy drodze krajowej nr 20, 7 km od granicy Gdyni, 5 km od Chwaszczyna, 10 km od Żukowa. Bdb. dojazd do obwodnicy, autostrady, portów.NIERUCHOMOŚĆ:...

Miszewko (Pomorskie, gm. Żukowo)

3 890 000 PLN (6 707 zł/m2)

1
-
580 m2
-
15613133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22462275 15613133 Oferta bez prowizji Obiekt biurowo- magazynowy (produkcyjny) położony w Miszewku z wystawą oraz wjazdem bezpośrednio z ulicy Gdyńskiej.Lokalizacja: Miszewko przy drodze krajowej nr 20, 7 km od granicy Gdyni, 5 km od Chwaszczyna, 10 km od Żukowa, zale...

Miszewko (Pomorskie, gm. Żukowo)

8 880 000 PLN (6 938 zł/m2)

1
-
1280 m2
-