• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 166

15815196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638401 15815196 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem – Reymonta!Przedstawiamy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze bloku, mieszczącego się w centralnej części Koszalina, przy ul. W. Reymonta.Nieruchomość o dwustronnej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

319 000 PLN (7 780 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15781445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasna kawalerka blisko autobus tramwaj park Wisła 25828902 15781445 English version below.KOMFORTOWA KAWALERKA W BARDZO DOBREJ CENIE BLISKO PĘTLI AUTOBUSOWEJ!Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka położona na trzeciej kondygnacji budynku z 2005 roku przy ul. Odkrytej 48C na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajdu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 000 PLN (14 053 zł/m2)

1
1
38 m2
2005
15761400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25385305 15761400 NIEDALINO KOŁO KOSZALINA! Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem – NIEDALINO 15 MINUT DO KOSZALINA!Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości– dostępną wyłącznie u Nas! DOM WOLNOSTOJĄCY, DZIAŁKA 1600 m2, rok budowy 2021!Prezentow...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 319 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
152 m2
2021
15712389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24421717 15712389 Dom nad jeziorem– OSIEKI koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy!Prezentujemy DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE dom w zabudowie bliźniaczej z 1996r, o powierzchni użytkowej 120,7m2, położony na 734-metrowej ogrodzonej działce, znajdującej s...

Osieki (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
2
120 m2
1996
15504784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20033626 15504784 Przytulna kawalerka umeblowana w przyjemnej lokalizacji – Lechicka!Przedstawiamy przestronne 1-pokojowe mieszkanie z niewielkim balkonem, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego na znajdującym się w niewielkiej odległości od centrum osiedlu z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15886168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe 3 pok. I świetny rozkład I cisza zieleń 27749866 15886168 English version below.WYJĄTKOWE MIESZKANIE W CISZY I ZIELENI!Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Mehoffera 103 na warszawskiej Białołęce. W pobliżu Park Henrykowski, ulica Modlińska oraz przystanek SKM. Mieszkanie znajduje się na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

783 000 PLN (13 982 zł/m2)

3
1
56 m2
2008
15884948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27714685 15884948 Szukasz domu, który zapewni wygodną przestrzeń dla rodziny i jednocześnie dobrą lokalizację? Ta nieruchomość w Trzemesznie to funkcjonalny i zadbany dom, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej 102,53 m² położony jest na działce o powierz...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

750 000 PLN (7 282 zł/m2)

4
1
103 m2
1985
15881606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641297 15881606 TYLKO U NAS – przestronne 3-pokojowe mieszkanie – Powstańców Wielkopolskich!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszej ofercie rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o komfortowej powierzchni 64,1m2, leżące na parterze wieżowca, usytuowanego w s...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15876926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkaj tam, gdzie bije serce Warszawy. 27558769 15876926 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 375 000 PLN (31 977 zł/m2)

1
1
43 m2
2022
15869784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w centrum Łomianek 27409007 15869784 Dzień dobry,Miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Budynek może być użytkowany przez je...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (5 787 zł/m2)

9
4
380 m2
1996
15867878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355112 15867878 Jasne, ustawne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Sikorskiego!Prezentujemy TYLKO U NAS ! Spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego w północnej części Koszalina, prz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15863889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27257713 15863889 Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjno usługową z budynkiem 102 m2. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego: - ustala się obowiązek sytuowania nowych budynków i rozbudowy istniejących nieprzekraczalnych linii zabudowy. - dopuszcza się ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

986 700 PLN

-
-
759 m2
-