• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 165

15884948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27714685 15884948 Szukasz domu, który zapewni wygodną przestrzeń dla rodziny i jednocześnie dobrą lokalizację? Ta nieruchomość w Trzemesznie to funkcjonalny i zadbany dom, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej 102,53 m² położony jest na działce o powierz...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

750 000 PLN (7 282 zł/m2)

4
1
103 m2
1985
15881606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641297 15881606 TYLKO U NAS – przestronne 3-pokojowe mieszkanie – Powstańców Wielkopolskich!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszej ofercie rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o komfortowej powierzchni 64,1m2, leżące na parterze wieżowca, usytuowanego w s...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15876926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkaj tam, gdzie bije serce Warszawy. 27558769 15876926 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 375 000 PLN (31 977 zł/m2)

1
1
43 m2
2022
15869784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w centrum Łomianek 27409007 15869784 Dzień dobry,Miło nam zaprezentować niezwykły dom wolnostojący o wielkości 380 m2 położony na działce o powierzchni 781,9 m2 w cichej i spokojnej części Łomianek, blisko najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Budynek może być użytkowany przez je...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 199 000 PLN (5 787 zł/m2)

9
4
380 m2
1996
15867878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355112 15867878 Jasne, ustawne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Sikorskiego!Prezentujemy TYLKO U NAS ! Spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego w północnej części Koszalina, prz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15863889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27257713 15863889 Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjno usługową z budynkiem 102 m2. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego: - ustala się obowiązek sytuowania nowych budynków i rozbudowy istniejących nieprzekraczalnych linii zabudowy. - dopuszcza się ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

986 700 PLN

-
-
759 m2
-
15858630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27151108 15858630 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Osiniec. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem.LokalizacjaNieruchomość znajduje się przy Alei D...

Osiniec (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

158 000 PLN

-
-
810 m2
-
15858584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem 10km od WAW 5 pok. blisko szkoł 27150904 15858584 BARDZO DZOBRZE UTRZYMANY DOM Z OGRODEM POD WARSZAWĄ - 5 POKOI - 8 MIN. PIECHOTĄ DO SZKOŁY - 2 MIN. DO PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO - JEZIORO - RZEKA - ŚCIEŻKI ROWEROWE.Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka w miejscowości ...

Łomianki (Dziekanów polski) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 290 000 PLN (5 945 zł/m2)

5
1
217 m2
2011
15850618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26999970 15850618 Działka nad morzem koło Mrzeżyna – Roby - woj. zachodniopomorskie, powiat Gryfice, gmina TrzebiatówWyłącznie w naszej ofercie !!!Oferujemy Państwu ogrodzoną działkę nr 1464 o powierzchni 1245m2 w kształcie kwadratu, o płaskim ukształtowaniu, w sąsied...

Roby (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

240 000 PLN (193 zł/m2)

-
-
1245 m2
-
15848390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26936219 15848390 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1.300 mkw., położoną w wyjątkowo urokliwej części miejscowości Nieborów – miejsca rozpoznawalnego dzięki zabytkowemu zespołowi pałacowo-parkowemu oraz niepowtarzalnemu klimatowi histor...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

162 500 PLN (125 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15799494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26190341 15799494 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stad wszędzie jest blisko; do sklepów, szpitala, przedszkola, szkoły. Zaledwie ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

790 000 PLN (9 518 zł/m2)

4
1
83 m2
2025
15759557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25339964 15759557 Polecamy na sprzedaż urokliwą nieruchomość położoną w niezwykle malowniczym miejscu – w miejscowości Skubarczewo (Wielkopolska), tuż obok jeziora i lasów objętych programem Natura 2000. To wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o życiu w harmonii...

Skubarczewo (Wielkopolskie, gm. Orchowo)

350 000 PLN

-
-
1200 m2
-