• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 178

15588703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21938677 15588703 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Rościnno (Wielkopolskie, gm. Skoki)

299 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
5800 m2
-
15294738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15019845 15294738 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15863489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250366 15863489 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Kopalnianej o łącznej powierzchni 44116 m2, w skład których wchodzą niezabudowane działki gruntu nr 814, 8723, 8724, 8727, 87211, 4658, 4659, 4660 zapisane w księdze wieczystej nr KA1S000453827 pro...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

4 695 000 PLN (106 zł/m2)

-
-
44116 m2
-
15863437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248691 15863437 Nieruchomości położone w Katowicach w rejonie ul. Mysłowickiej, o łącznej powierzchni 59622 m², w skład której wchodzą działki gruntu nr 21459, 21559, 23659, 23959, 26659 zapisane w księgach wieczystych nr KA1K001373097, KA1K001373080 pro...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 706 700 PLN (62 zł/m2)

-
-
59622 m2
-
15863445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248689 15863445 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 130747 o powierzchni 1083 m² , położonej w Katowicach w rejonie ul. T. Boya Żeleńskiego, zapisanej w księdze wieczystej KA1K000385239 prowadzonej przez Sąd ...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

145 300 PLN (134 zł/m2)

-
-
1083 m2
-
15863430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248687 15863430 Nieruchomości położone w Katowicach przy ulicy Mysłowickiej w skład w których wchodzą działki gruntu 92655, 92555, 92855, zapisane w księdze wieczystej KA1K000536516. Nieruchomość położona na terenie likwidowanej KWK „Wi...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

213 000 PLN (26 zł/m2)

-
-
8072 m2
-
15863442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248685 15863442 Nieruchomości położone w Katowicach na terenie likwidowanej KWK Wieczorek w rejonie dzielnicy Giszowiec o łącznej powierzchni 8923 m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 275155, 414055, 413155 zapisane w księgach wieczystych KA1K00053...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 000 000 PLN (336 zł/m2)

-
-
8923 m2
-
15862039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221722 15862039 OFERTA WSTRZYMANA Mieszkanie w Luboniu z Garażem i komórką lokatorską. Polecam bardzo ładne , słoneczne i przestronne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni , łazienki i korytarza położone w sąsie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

690 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
78 m2
2013
15850508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998145 15850508 Polecam do sprzedaży wyjątkową działkę o powierzchni 4 813 m2 z domem w prestiżowej dzielnicy Karpacza- Wilczej Porębie. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z symbolem MU2- dopuszczającym zabudo...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

3 000 000 PLN (15 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1925
15823740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653188 15823740 Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie osiedle Sobieskiego o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych i przestrzennych pomieszczeń , trzech nieza...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

648 000 PLN (8 757 zł/m2)

4
1
74 m2
1989
15815402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26609784 15815402 REZERWACJA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! 511 893 075 Na sprzedaż dom wolnostojący o konstrukcji drewnianej, usytuowany na bardzo dużej działce o powierzchni 3558 m², w spokojnej i dobr...

Kwilcz (Wielkopolskie, gm. Kwilcz)

650 000 PLN (5 909 zł/m2)

4
2
110 m2
2008
15736146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24868079 15736146 prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1557 o powierzchni 585 m2, zabudowanej budynkiem wymiennikowi ciepła wraz z wyposażeniem, położonej w Gliwicach przy ul. Wiślanej, dla której księgę wieczystą o numerze GL1G000677379 prowadz...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

634 000 PLN (1 084 zł/m2)

-
-
585 m2
-