• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 140

15894549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944546 15894549 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Ogórkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku, w zabudowie szeregowej.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65,7m2 składa się z:-salonu z wi...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (10 350 zł/m2)

3
1
65.7 m2
2002
15894543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944545 15894543 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,1m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 686 zł/m2)

3
1
56.1 m2
1972
15894537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944544 15894537 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Klimczaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80,4 m2 składa się z:-Salon – 20,5 m2-Kuchnia – 11,3 ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (20 896 zł/m2)

3
1
80.4 m2
2010
15894542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944537 15894542 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Jerzego Waszyngtona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 22m2 składa się z:-pokoju dziennego z...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (23 636 zł/m2)

1
1
22 m2
1975
15894541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944529 15894541 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielne...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (11 698 zł/m2)

2
1
53 m2
2008
15894535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944528 15894535 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sy...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 650 PLN (15 752 zł/m2)

3
1
66 m2
2026
15894529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944527 15894529 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Królewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salon ~ 15 m2...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (24 783 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15894562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944526 15894562 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,8m2 składa się z:-salon – 20,7 m²,-pokój – 11 m²,-kuchnia – 6,2 m²,-ła...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (17 782 zł/m2)

2
1
47.8 m2
1970
15894496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944109 15894496 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 870 zł/m2)

2
1
46 m2
1975
15894495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944106 15894495 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000rNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,1m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddziel...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (16 627 zł/m2)

2
1
42.1 m2
2000
15894493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944018 15894493 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
64 m2
1979
15893659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915384 15893659 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bartyckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,95m2. Układ:- elegancki salon z aneksem kuchennym, stanowiący serce nieruchomości- komfort...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (21 128 zł/m2)

3
1
70.95 m2
2022