• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 091

15894570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27944551 15894570 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Fregaty BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 122,7m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią i ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 822 100 PLN (23 000 zł/m2)

4
2
122.7 m2
2005
15894569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944543 15894569 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Klemensiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,7m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 500 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
64.7 m2
1976
15894531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944542 15894531 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,27m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (24 426 zł/m2)

3
1
55.27 m2
2017
15894548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944538 15894548 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TużyckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,70 m2 składa się z:-pokoju dziennego-kuchni-łazienki-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 508 zł/m2)

1
1
29.7 m2
2000
15894536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944536 15894536 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym – 22 m²...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 999 PLN (19 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1964
15894563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944533 15894563 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Janka Bytnara „RudegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,79m2 składa się z:-przestronnego pokoju...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (20 121 zł/m2)

1
1
34.79 m2
1958
15894553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944532 15894553 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Apartamentowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80m2 składa się z:- 3 niezależne, rozkładowe pokoje ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
80 m2
2008
15894557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27944524 15894557 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Adama Branickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88,64m2 składa się z:-salonu połączonego z ku...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 150 000 PLN (24 255 zł/m2)

4
1
88.64 m2
2018
15894552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944523 15894552 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola przy al. Prymasa TysiącleciaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy:1991NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 84.5 m2 składa się z:- salon- 2 pokoje (jeden z wyjściem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (17 160 zł/m2)

3
-
84.5 m2
1991
15894492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944017 15894492 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dziatwy (Osiedle Wille Miejskie Klasyków)BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,75m2 składa się z:-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (15 795 zł/m2)

2
1
48.75 m2
2016
15893644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915342 15893644 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,22m2 składa się z:- salonu, - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - korytar...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (25 274 zł/m2)

3
1
71.22 m2
2017
15893604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27915095 15893604 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane Wola ul. ŁuckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1997NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 123m2. W skład nieruchomości wchodzą:- Kuchnia z pełną zabudową oraz m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

5
2
123 m2
1997