• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 062

15894695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948175 15894695 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki - osiedle Atal Marina IIIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,60m2 składa się z:-kuchni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (16 350 zł/m2)

2
1
52.6 m2
2017
15894664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948171 15894664 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,55m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dw...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 999 PLN (18 674 zł/m2)

3
1
53.55 m2
2012
15894545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27944563 15894545 Mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 115,1 m2 składa się z:- salon przechodzący płynnie w jadalnię i ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 625 000 PLN (14 118 zł/m2)

4
2
115.1 m2
2002
15894533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944561 15894533 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana Bacha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych bez windy. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,20m2 skład...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (16 605 zł/m2)

3
1
54.2 m2
1980
15894571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944558 15894571 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. SkierniewickiejMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:-salonu z kuchnią-pokoju sypialni -pokoju przerobionego na g...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 000 PLN (18 173 zł/m2)

3
1
52 m2
1974
15894561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944557 15894561 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Andersena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon-otwartej, widnej kuchni,-...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

660 000 PLN (12 692 zł/m2)

2
1
52 m2
2010
15894556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944555 15894556 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Angorskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15894538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944552 15894538 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,2 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

844 000 PLN (14 755 zł/m2)

3
1
57.2 m2
1972
15894570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27944551 15894570 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Fregaty BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 122,7m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią i ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 822 100 PLN (23 000 zł/m2)

4
2
122.7 m2
2005
15894569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944543 15894569 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Klemensiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,7m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 500 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
64.7 m2
1976
15894531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944542 15894531 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,27m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (24 426 zł/m2)

3
1
55.27 m2
2017
15894548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944538 15894548 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TużyckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,70 m2 składa się z:-pokoju dziennego-kuchni-łazienki-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 508 zł/m2)

1
1
29.7 m2
2000