• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 074

15889372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849660 15889372 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,10m2 składa się z:-Salon,-Dwie sypialnie,-Kuchni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

984 000 PLN (16 105 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1954
15889368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849657 15889368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (11 495 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15894691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948179 15894691 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Sokolej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,6 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i nowoczesną...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

850 000 PLN (14 505 zł/m2)

3
1
58.6 m2
2022
15894696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27948176 15894696 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Krymskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-5 pokoi,-dwóch łazienek,-oddzielne...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

864 000 PLN (13 500 zł/m2)

5
2
64 m2
1972
15894695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948175 15894695 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki - osiedle Atal Marina IIIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,60m2 składa się z:-kuchni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (16 350 zł/m2)

2
1
52.6 m2
2017
15894664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948171 15894664 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,55m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dw...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 999 PLN (18 674 zł/m2)

3
1
53.55 m2
2012
15894545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27944563 15894545 Mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 115,1 m2 składa się z:- salon przechodzący płynnie w jadalnię i ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 625 000 PLN (14 118 zł/m2)

4
2
115.1 m2
2002
15894533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944561 15894533 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana Bacha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych bez windy. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,20m2 skład...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (16 605 zł/m2)

3
1
54.2 m2
1980
15894571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944558 15894571 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. SkierniewickiejMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:-salonu z kuchnią-pokoju sypialni -pokoju przerobionego na g...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 000 PLN (18 173 zł/m2)

3
1
52 m2
1974
15894561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944557 15894561 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Andersena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon-otwartej, widnej kuchni,-...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

660 000 PLN (12 692 zł/m2)

2
1
52 m2
2010
15894556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944555 15894556 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Angorskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15894538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944552 15894538 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,2 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

844 000 PLN (14 755 zł/m2)

3
1
57.2 m2
1972