• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 229

15892527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899313 15892527 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

932 862 PLN (11 517 zł/m2)

4
-
81 m2
2027
15892739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899310 15892739 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

582 056 PLN (12 653 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899309 15892589 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

693 889 PLN (11 964 zł/m2)

2
-
58 m2
2027
15892803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899323 15892803 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

955 144 PLN (11 648 zł/m2)

4
-
82 m2
2027
15892591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899320 15892591 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 612 PLN (11 702 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899316 15892802 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

554 520 PLN (12 055 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899314 15892652 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 676 PLN (11 447 zł/m2)

4
-
82 m2
2027
15892466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899311 15892466 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

928 408 PLN (11 322 zł/m2)

4
-
82 m2
2027
15892526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899307 15892526 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

746 586 PLN (11 486 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899319 15892528 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

657 685 PLN (11 538 zł/m2)

3
-
57 m2
2027
15892740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899317 15892740 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

657 685 PLN (11 538 zł/m2)

3
-
57 m2
2027
15892801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899312 15892801 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, który spełnia oczekiw...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 912 PLN (12 455 zł/m2)

2
-
46 m2
2027