• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 229

15892651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899308 15892651 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 331 PLN (11 990 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899322 15892741 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 612 PLN (11 702 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899321 15892653 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 612 PLN (11 702 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899318 15892467 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 055 PLN (11 601 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15867829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352767 15867829 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

845 000 PLN (13 413 zł/m2)

4
-
63 m2
2025
15764798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454585 15764798 STARE PODGÓRZE - ul. Kalwaryjska 2 pokoje 56,4 m² Loggia bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m², położone w sercu jednej...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (15 161 zł/m2)

2
-
56 m2
1965
15885282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721880 15885282 Mieszkanie 2-pok. 37,85 m² 4. piętro z windą balkon widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m², położone na 4. piętrze w 10‑piętrowym bloku z lat 80‑tych. Budynek wyposażony jest w dwi...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 000 PLN (15 405 zł/m2)

2
-
37 m2
1982
15867830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352770 15867830 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

945 000 PLN (13 125 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15526721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20522770 15526721 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI i BUDYNKU LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37,49 m2, położone na trzecimostatnim piętrze kamienicy przy ulicy Wielickiej. Kamienica...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (19 703 zł/m2)

2
-
37 m2
2007
15876145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532248 15876145 STARE PODGÓRZE 2 POKOJOWE ok. 38 m2. BLISKO RONDA MATECZNEGO ! BULWARY WIŚLANE OK. 1 0 MINUT SPACERKIEM! BUDOWNICTWO Z LAT 70 tych. Mieszkanie po generalnym...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

825 000 PLN (21 711 zł/m2)

2
-
38 m2
1967
15878990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27605479 15878990 Nowoczesne, słoneczne 3-pok. mieszkanie z dużym balkonem i ładnym widokiem miejsce garażowe Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować jasne, komfortowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2021 roku . Lokal znajduje się n...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 075 000 PLN (17 623 zł/m2)

3
-
61 m2
2021
15863618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27253892 15863618 Kraków - Podgórze Duchackie Piaski Wielkie 3 pokoje ok. 55,7 m² balkonloggia WIDOK NA PANORAME MIASTA Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 10. (ostatnim) pięt...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (13 618 zł/m2)

3
-
55 m2
1978