• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 229

15634027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22908387 15634027 Mieszkanie na sprzedaż - ul. Żywiecka, Kraków Wysoki parter 2 osobne pokoje Idealne pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 56 m² , położone na wysokim parterze w spokojnej, zielonej okolicy - tu...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

669 000 PLN (13 118 zł/m2)

2
-
51 m2
1970
15878802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27601966 15878802 Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej - Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2025 roku. Blok posiada windę cichobieżną. Mieszkanie nigdy nie było zamieszkałe. M...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

775 000 PLN (18 023 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15802237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26258551 15802237 Okazja cenowa!! 3-pok mieszkanie do odświeżenia i własnej aranżacji ul. Na Zakolu Wisły widok na bulwar Wiślany Oferta tylko dla klientów gotówkowych mamy klucze do nieruchomości Do sprzedaży oferuję 3-pok. mieszkanie ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (13 590 zł/m2)

3
-
61 m2
2016
15889353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849001 15889353 3 OSOBNE POKOJE UL. CELNA - STARE PODGÓRZE Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 M2 zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 1900. Mieszkanie zlokalizowane , w jednej z najatrakcyjniejszych części Krakowa - Stare Podgórze . - W blisk...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (16 809 zł/m2)

3
-
47 m2
1900
15891918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897680 15891918 Ostatnie wolne mieszkanie na kameralnym osiedlu! Kraków, Podgórze 57,16 m² + ogródek Lokalizacja: Kraków - Podgórze, okolice ul. Kobierzyńskiej Rok budowy: 2023 Budynek:...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

840 000 PLN (14 737 zł/m2)

3
-
57 m2
2023
15889648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856591 15889648 Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:00 - zapraszam do zarezer...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15863945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27258821 15863945 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zamieszkała co pozwoli Państwu uniknąć hałasu sąsiednich remontów, a pon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15878460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27595936 15878460 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie - idealne dla rodziny lub inwestora! Oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m² , położone na wysokim parterze w 2-piętrowym budynku z 2024r. Nieruchomość w stanie dewel...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 000 PLN (16 208 zł/m2)

3
-
53 m2
2024
15856095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27083223 15856095 Dwa mieszkania, pełna prywatność i opcja na własny ogródek pod blokiem. Wyobraź sobie nieruchomość, która pracuje na Twoją finansową niezależność. Przy ulicy Na Zakolu Wisły czeka na Ciebie wyjątkowe rozwiązanie: 75 me...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 090 000 PLN (14 533 zł/m2)

4
-
75 m2
2016
15856059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27082708 15856059 Deweloperski dwupak inwestycyjny nad Wisłą. Podwójny dochód, osobne liczniki i jedna Księga Wieczysta! Szukasz odpornej na inflację lokaty kapitału, która nie wymaga od Ciebie bycia administratorem i rozjemc...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 090 000 PLN (14 533 zł/m2)

4
-
75 m2
2016
15702950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24241913 15702950 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie dwupoziomowe - idealne dla rodziny Oferujemy funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 123,1 m² , położone na 1 i 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2024r. Nieruchomość sprzedawana w stanie dewelope...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 480 000 PLN (12 033 zł/m2)

5
-
123 m2
2024
15667424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23600039 15667424 Kurdwanów, ul. Kordiana. Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,64 m2 z osobną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie narożne, rozkładowe, na 4 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2019 r. W skład mieszkania wchodz...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (16 863 zł/m2)

3
-
51 m2
2019