• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 229

15890412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876207 15890412 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Jana Długosza w dzielnicy Podgórze. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższej o...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (21 628 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15723727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24637675 15723727 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedmiotem sprzedaży jest przypadająca Zygmuntowi Wołek prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą Zygmunt Wołek Target Service nieruchomość lokalowa tj. lokal mieszkalny numer 1 położony w Krakowie p...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 024 200 PLN (10 242 zł/m2)

5
-
100 m2
1995
15871909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27480647 15871909 Wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze - prywatność, światło i panorama Krakowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,76 m², położone na 6 - ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Myśliwskiej. Jedyny lokal na pi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (16 667 zł/m2)

3
-
93 m2
2023
15889564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27853039 15889564 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta na wyłączność biura nieruchomości Nieruchomości ProfesjonalnieOferuję przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62 m².Składa się ono z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnej t...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (10 645 zł/m2)

3
-
62 m2
1978
15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15738916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24916710 15738916 NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA WISŁĘ ZABŁOCIE, RIVERSIDE Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w inwestycji Riverside na Zabłociu i składa się z: -Dużego s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 195 000 PLN (22 547 zł/m2)

2
-
53 m2
2017
15841415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26789550 15841415 NA SPRZEDAŻ KLIMATYZOPWANE 2 POKOJOWE MIESZKANIE 41M2 PRZY UL. ZABŁOCIE, RIVERSIDE, KRAKÓW Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 40,63 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w inwestycji Riverside na Zabłociu i składa się z: -...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

943 000 PLN (23 575 zł/m2)

2
-
40 m2
2017
15830872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26680092 15830872 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość kwalifikuje się do kredytu bez wkładu własnego.Biuro nieruchomości AreaHouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75 m² położone na 3. piętrze na...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (10 520 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15829543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26628948 15829543 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 84 m², usytuowanego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80.Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy Podgór...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

831 000 PLN (9 893 zł/m2)

5
-
84 m2
1989
15886767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766581 15886767 TL Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż przepiękne mieszkanie, usytuowane na IV piętrze bloku zlokalizowanego w rejonie Podgórza-Prokocimia, w bliskiej odległości od Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (ok. 2 km) oraz centrum handlowego Bonarka...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

606 606 PLN (13 017 zł/m2)

2
1
46.6 m2
1975
15886769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27766576 15886769 TL Nieruchomości oferuje do kupna duże mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na III piętrze zadbanego bloku z końca lat 80-tych (budynek bez windy), zlokalizowanego w doskonale skomunikowanym punkcie krakowskiego Podgórza (ul. Wielicka)- nieop...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

888 888 PLN (12 311 zł/m2)

4
1
72.2 m2
1989
15876942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27558788 15876942 Biuro Sadurscy przedstawia na sprzedaż apartament 81m2 w Bonarka Living Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w budynku z 2023 r. Idealnie sprawdzi się pod inwestycję lub dla rodziny. Rozkład pomieszczeń: 4 pokoje, dwie łazienki, kuchnia, przedpok...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 215 000 PLN (15 000 zł/m2)

4
-
81 m2
2023