• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 229

15550867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20971065 15550867 Przedstawiam do sprzedaży interesujące, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Saskiej w Krakowie. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 52 m2, natomiast uwzględniając drugi poziom wraz ze skosami powierzchnia mieszkania wynosi 65,5 m2! Lokal jest bardzo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 000 PLN (17 115 zł/m2)

2
1
52 m2
2001
15885027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27715628 15885027 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze 4-piętrowego bloku na Łagiewnikach, przy ulicy Suchej w Krakowie. Powierzchnia mieszkania wynosi 65 m2 (64,96 m2), a do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 8,53 m2. Mieszkanie składa się...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

998 000 PLN (15 354 zł/m2)

3
2
65 m2
1994
15886026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27746336 15886026 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Długosza.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie ok. 20m2, ścisłe centrum Starego Podgórza.Lok...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (24 500 zł/m2)

1
1
20 m2
2019
15844231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26826418 15844231 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta biura nieruchomości Nieruchomości ProfesjonalnieOferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60 metra kwadratowego składające się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju. W...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (13 667 zł/m2)

3
-
60 m2
2020
15625406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22720673 15625406 Funkcjonalne 2 pokoje w nowym budownictwie - Rydlówka! Mieszkanie - 36,95 m² Usytuowane na 1. piętrze, dwustronne i rozkładowe, co zapewnia dobre doświetlenie i wygodny układ. W jego skład wchodzą: Mieszkanie zostało zap...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (21 944 zł/m2)

2
-
36 m2
2017
15533709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20680649 15533709 Twoje wymarzone 2 pokoje w sercu Podgórza - 3 min od centrum! Na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie w urokliwej kamienicy przy ul. Mitery - w sercu modnego i dobrze skomunikowanego Podgórza. Zaledwie 3 minuty od centrum...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (19 686 zł/m2)

2
-
35 m2
1938
15882483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27664953 15882483 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2020
15856274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27086957 15856274 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pobliżu ul. Rydlówka.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (18 015 zł/m2)

3
-
66 m2
2015
15877498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570791 15877498 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda Meteczny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w pobliżu ronda Matec...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 070 000 PLN (16 984 zł/m2)

3
1
63 m2
2008
15827742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26618842 15827742 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie, 45 m² – Kraków, ul. PodedworzeNa sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,00 m², położone na 10 piętrze budynku zlokalizowanego ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15789597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25945292 15789597 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkanie o powierz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (15 811 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15765633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25476861 15765633 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lipskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie Kraków-Płaszów, budownictwo (technologia trad...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 944 PLN (12 499 zł/m2)

2
1
56 m2
1998