• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 144

15870170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27425859 15870170 Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,44 m2, położone w nowej części starannie utrzymanej kamienicy przy ulicy Kochanowskiego. Położone w oficynie wybudowanej w 2025 roku. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Jesteśmy w posiadaniu kluc...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

654 460 PLN (21 815 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15533020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20663111 15533020 Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do tych, którzy pragną żyć w sercu Krakowa, ciesząc się jednocześnie komfortem, luksusem oraz bliskością kultury i historii tego wyjątkowego miasta. Nie zwlekaj – ta nieruchomość czeka, aby zostać Twoim nowym domem...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (15 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1920
15510628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20134989 15510628 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sołtyka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie z antresolą, 44,5 m (35 m + piwnica) ul. Kołłątaja, Hala T...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

648 000 PLN (14 727 zł/m2)

1
-
44 m2
1920
15817896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26864033 15817896 DWUSTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 360 000 PLN (17 436 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15890728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883634 15890728 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne na Starym Mieście w okolicach Poczty Głównej. Zadbana kamienica i podwórze oraz przytulna klatka schodowa. Mieszkanie o łącznej powierzchni 98,81 m2 obecnie podzielone je...

Kraków (Stare Miasto), Mikołaja Zyblikiewicza

1 850 000 PLN (18 878 zł/m2)

4
1
98 m2
1920
15834726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707729 15834726 Kraków, Stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy Al. 29 listopada. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległośc...

Kraków (Stare Miasto), al. 29 Listopada

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

3
1
52 m2
2018
15301258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15182505 15301258 *zdjęcia należą do właściciela oferty. Dwupokojowe mieszkanie w trakcie remontu w centrum dzielnicy Kazimierz (Stare Miasto) tuż obok placu Wolnica. Wymienione okna na pcv, balkon - płytki, wyrównane podłogi i zakończone głów...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (18 293 zł/m2)

2
-
41 m2
1930
15760308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25354155 15760308 Luksusowe mieszkanie z tarasem w sercu Krakowa - 7 minut spacerem do Rynku Głównego * Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na parterze eleganckiej kami...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (30 556 zł/m2)

3
-
72 m2
2000
15891912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897640 15891912 Dwupoziomowe mieszkanie na Kazimierzu - 3 pokoje, ponad 60 m² po podłodze Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o pow. 42,53 m2 (po podłodze ponad 60m2 ) na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie z możliwością wewnętrznego ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (22 143 zł/m2)

3
-
42 m2
1930
15870805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27439295 15870805 DO SPRZEDAŻY UNIKALNY I WYJĄTKOWY DWUPOZIOMOWY PENTHOUSE Z TARASEM O POWIERZCHNI 229 M2 W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA SKŁADAJĄCY SIĘ Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon - jadalnia - kuchnia - łazienki II poziom - sypialnia - łazienki - salon - ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 855 000 PLN (21 201 zł/m2)

5
-
229 m2
1906
15876572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27541307 15876572 CIEKAWA OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA W SAMYM SERCU KRAKOWA. MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POWIERZCHNI 176 M2 POŁOŻONE NA UL. SZEWSKIEJ. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne mieszkanie, miłośnicy krakowskich kl...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

3
-
176 m2
1833
15887814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794973 15887814 Do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sarego zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Nowe okna, drzwi, podłoga, kuchnia, Łazienka. Indywi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 120 PLN (24 304 zł/m2)

2
1
30 m2
1920