• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 643

15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15725966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24690685 15725966 Atrakcyjny dom 2-rodzinny położony w Chotomowie. Jednym z atutów nieruchomości są 2 osobne wejścia do 2 niezależnych mieszkań. To daje możliwość zamieszkania 2 rodzin, czy też mieszkania i prowadzenia działalności pod 1 dachem. Garaż na dwa samochody...

Chotomów (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

1 790 000 PLN (5 774 zł/m2)

6
-
310 m2
2005
15894613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż Ursynów 4 pok 79,8m2 metro Natolin 27946552 15894613 Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,80 m² zlokalizowane na warszawskim Ursynowie (Natolin) przy ul. Bronisława Pietraszewicza Lota.To nieruchomość o dwustronnym rozkładzie (wschód–zachód)...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (15 664 zł/m2)

4
1
79.8 m2
1996
15870657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27435969 15870657 Opiekun ofertyMaciej Mituś+48 602 101 602 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, autobusowego i centrum handlowego Wroclavia Otoczenie nieruchomości: Otoczenie nieruchomości stanowi jej istotny ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

3
1
54 m2
1979
15831047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom szeregowy na sprzedaż na Ursynowie 26685773 15831047 Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego, położonego na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które łączy w sobie poczucie bezpieczeństwa, prywatno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (12 153 zł/m2)

5
4
230.4 m2
1997
15823001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641648 15823001 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: - Pokój - 14,95m2 ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15800673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom wolnostojący okolice Lesznowoli 26219415 15800673 Cesja Praw do Nowoczesnego Domu Wolnostojącego – Janczewice, Gmina LesznowolaInwestycja w Spokój i Komfort – DOM pod Warszawą. Koniec budowy w Listopadzie 2026 roku. STAN DEWELOPERSKI.Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofer...

Janczewice (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 480 000 PLN (5 276 zł/m2)

4
2
280.5 m2
2026
15702821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24241165 15702821 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m², zlokalizowana w miejscowości Będzino (gmina Będzino, powiat koszaliński), bezpośrednio przy drodze wojewó...

Będzino (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

89 000 PLN

-
-
900 m2
-
15461082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19077854 15461082 Pozostały ostatnie 2 działki !!!Działka 1390m2 położona w Chotomowie, 1,5 km od stacji PKP Chotomów. Działka przeznaczona pod zabudowęjednorodzinną, rezydencyjną, wolnostojącą. Warunki zabudowy są określone w MPZP. Powierzchnia biologicznie czynna 7...

Chotomów (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

710 000 PLN

-
-
1390 m2
-
15006353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6648108 15006353 Działka o powierzchni 4967 m2 z własną linią brzegową około 34 m nad jeziorem Dobskim.Nieruchomość posiada niezbędne media dostępne w drodze publicznej: prąd wzdłuż działki i wodę miejską oddaloną zaledwie około 17 metrów. Dodatkową korzyścią tej inw...

Dobki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

830 000 PLN

-
-
4967 m2
-