• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 637

15882010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27654577 15882010 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,14m2 składa się z:-trzech po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 295 000 PLN (19 288 zł/m2)

3
1
67.14 m2
2016
15881989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653812 15881989 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. WandyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,50m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-sypialni,-ła...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

731 250 PLN (19 500 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1961
15881985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653808 15881985 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Promyka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,11 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-aneksu kuchennego,-ł...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 513 zł/m2)

2
1
35.11 m2
1970
15881961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653426 15881961 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (29 742 zł/m2)

3
1
50.4 m2
2019
15881951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653310 15881951 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (14 375 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15879186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27610733 15879186 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mariana HemaraBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,3m2. Układ:-Salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu-Sypialnia z pojemną szafą-Do...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (15 275 zł/m2)

3
1
56.3 m2
2021
15878317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27593903 15878317 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. KosynierówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,- dwóch dużych, ustaw...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

799 812 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
68.36 m2
2024
15876116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27531212 15876116 !NOWA CENA! Dom z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji – Marki pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o dużych możliwościach aranżacyjnych, położony w spokojnej i zielonej części Marek, tuż obok Warszawy. To doskonała propozycja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 850 000 PLN (4 302 zł/m2)

7
-
430 m2
1960
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15627424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22783714 15627424 Nieruchomość jest położona w regularnej zabudowie wsi Cybulice Małe,w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego i w zasięgu Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Piękna działka, z dziko rosnącą roślinnością i stawem na końcu działki. Plan miej...

Cybulice Małe (Mazowieckie, gm. Czosnów)

620 000 PLN

-
-
3100 m2
-
15896241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973496 15896241 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15896233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27973489 15896233 *********************************************************INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRONie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.Kupując z...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 499 000 PLN (7 438 zł/m2)

1
-
336 m2
1980