• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 711

15895325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961982 15895325 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. ŚwiatowidaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-dwóch p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (13 774 zł/m2)

2
1
53 m2
2004
15895301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961803 15895301 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Chełmskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,5m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym i częścią jadalną, - dwie oddzielne sypialnie, - ła...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (23 107 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1957
15894804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949016 15894804 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Równoległej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

643 000 PLN (17 378 zł/m2)

2
1
37 m2
2021
15894801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949015 15894801 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Wilanowskiej na osiedlu Apartamenty nad Skarpą BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93 m2 składa się ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 290 000 PLN (24 624 zł/m2)

4
2
93 m2
2019
15894798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949014 15894798 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. ks. Ignacego Skorupki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,05m2 składa się z:-Przestronny salon z an...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

780 000 PLN (13 209 zł/m2)

3
1
59.05 m2
2013
15894795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949013 15894795 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,1m2 składa się z:-pokoju dziennego z anekse...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (16 944 zł/m2)

1
1
30.1 m2
1974
15894810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949010 15894810 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Wspólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dw...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

3
1
42 m2
2012
15894803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949008 15894803 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chłodnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (22 348 zł/m2)

2
1
26.4 m2
1970
15894809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949002 15894809 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Warszawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,50 m2 składa się z:-widnej kuchni w aneksie,-dwóch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 412 zł/m2)

2
1
48.5 m2
1973
15894806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949001 15894806 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Astronautów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:- 2 pokoje (oba...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (13 462 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15894799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948999 15894799 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Floriańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 6070-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15894793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948997 15894793 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki MłodychBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,4m2 składa się z:- oddzielna kuchnia (l...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 821 zł/m2)

3
1
61.4 m2
1980