• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 584

15854221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27071852 15854221 ENGLISH VERSION BELOW Firma Derbin Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się w doskonałej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic Wołomina. Solidny i funkc...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

2 380 000 PLN (4 751 zł/m2)

7
5
501 m2
2000
15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15823061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26639043 15823061 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ekskluzywną, parterową rezydencję o powierzchni 652,9 m², zlokalizowaną w jednej z najbardziej prestiżowych części Konstancina-Jeziorny, zaledwie 4 minuty od American School of Warsaw....

Bielawa (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 100 000 PLN (10 873 zł/m2)

7
4
653 m2
2005
15762533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 239m2, działka 1495m2, Konstancin 25405876 15762533 Dom wolnostojący Konstancin - Jeziorna 239 m2 działka 1495 m2 2 499 000 zł Przedsprzedaż ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZEZ BIURO NIERUCHOMOŚCI! NASZE WYNAGRODZENIE POKRYWA SPRZEDA...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 499 000 PLN (10 456 zł/m2)

8
3
239 m2
2026
15697733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24136126 15697733 Firma Derbin Nieruchomości pragnie bardzo serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 4-kondygnacyjnego, wolnostojącego domu o powierzchni 450 m², położonego w doskonałej lokalizacji – tuż przy Leroy Merlin w ...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Wyśmierzyce)

2 500 000 PLN (5 556 zł/m2)

10
6
450 m2
1997
15676132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23763695 15676132 Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość – zadbany i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczym Nasielsku. Ten urokliwy dom to idealna propozycja dla os...

Nasielsk (Mazowieckie, gm. Nasielsk)

999 900 PLN (4 081 zł/m2)

4
2
245 m2
2007
15562456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21375480 15562456 TYLKO U NAS !!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: Dom o powierzchni 140 m² został wybudowany w 2000 roku. Jest to solidny budynek z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 450 000 PLN (10 357 zł/m2)

3
2
140 m2
2000
15561066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21342964 15561066 Hanza Tower to nowoczesny wieżowiec, który znajduje się w centrum Szczecina. To apartamentowiec z 2021 roku, który wyróżnia się nie tylko nowoczesną architekturą, ale także bogatą ofertą udogodnień. Kompleks oferuje zespół basenowy, kluby dla dzieci ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 740 000 PLN (21 405 zł/m2)

3
1
81.29 m2
2021
15428980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18367892 15428980 Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 14.12.2023 roku Sygn. Akt GL1GGU10062023 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Lucjana Boczek na następujących war...

Bobowa (Małopolskie, gm. Bobowa)

13 200 PLN (3 zł/m2)

-
-
4805 m2
-
15328593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15936981 15328593 TYLKO U NAS !Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, którą jest lokal przystosowany pod usługi kosmetyczne.Lokal o powierzchni 183m2 najdujący się w cichym centrum Szczecina w odrestaurowanej kamienicy posiadający 3 poziomy to idealna grat...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 470 000 PLN (8 033 zł/m2)

1
-
183 m2
1906
14857499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3471370 14857499 Zapraszam do zakupu działki, która znajduję się w Kątach Węgierskich w pobliżu ulicy Bagiennej. Działka jak większość działek jest w kształcie prostokąta. Jej krótszy bok przylega do drogi i ma 26, 6 m, a dłuższy bok ma 104 m. Na działce zn...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

700 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
2800 m2
-
15896307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27976336 15896307 Na sprzedaż działka 2000m2 przy ulicy Letniskowej w Nowym Dworze Wejherowskim. Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MN,U - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług. NUMER DZIAŁKI 7151Link do uc...

Nowy Dwór Wejherowski (Pomorskie, gm. Wejherowo)

375 000 PLN

-
-
2000 m2
-