• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 611

15896353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27977387 15896353 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 102,50 m² z ogródkiem 110 m² Zimowiska, gmina Ustka Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 102,50 m² , położone na parterze zabytkowego budynku w ...

Zimowiska (Zimowiska) (Pomorskie, gm. Ustka)

559 000 PLN (5 480 zł/m2)

4
-
102 m2
1920
15895237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961042 15895237 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w Jeleniej Górze przy ulicy Uroczej, w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Mieszkanie o powierzchni 40 m² znajduje się w atrakcyjnej l...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

270 000 PLN (5 094 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15892447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898772 15892447 Mały metraż, parter z balkonem jedno z najbardziej poszukiwanych mieszkań na rynku!Przy ul. Trzcińskiej w Skierniewicach czeka funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,94 m², które świetnie sprawdzi się zarówno dla seniora, młodej pary, j...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

345 000 PLN (9 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1980
15889647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856586 15889647 Mieszkanie 47,54 m² 3 pokoje Błonie blisko PKPFunkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty z 1972 roku. Lokal do odświeżenia, z bardzo ustawnym układem żaden z pokoi nie jest przechodni, co sprawi...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

475 000 PLN (9 694 zł/m2)

3
1
49 m2
1972
15884378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27700163 15884378 Dom nad stawem ok. 210 m² Działka 5480 m² Kuklówka ZarzecznaDom posadowiony na dużej, ogrodzonej działce z własnym stawem i pomostem.Układ terenu oraz nasadzenia zapewniają prywatność i odcięcie od sąsiedniej zabudowy.Marzysz o odcięciu się od zgie...

Kuklówka Zarzeczna (Mazowieckie, gm. Radziejowice)

4 890 000 PLN (23 286 zł/m2)

5
1
210 m2
2000
15883471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27675111 15883471 Prestiżowy lokal w sercu miasta – idealny adres dla Twojego biznesu! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu gastronomicznego o powierzchni 132 m² użytkowej, 137m2 całkowitej, położonego przy jednej z głównych ulic ścisłego centrum. To miejsce, które łączy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 000 PLN (7 941 zł/m2)

1
-
137.27 m2
1936
15877004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560255 15877004 Siedlisko 9500 m² ze stawem bliźniak   5 min TarczynSiedlisko na działce 9500 m², zabudowane bliźniakiem o powierzchni 120 m². Dom do remontu, z poddaszem 50 m² do adaptacji. Na terenie staw, sad oraz zabudowania gospodarcze. Spokojna lokalizacja z ...

Suchodół (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

950 000 PLN (7 308 zł/m2)

4
1
130 m2
1995
15876762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27552806 15876762 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej. Do sprzedaży piękna, duża, szeroka działka, położona w sąsiedztwie rzeki Łupi, lasu, starego parku, w cichej spokojnej okolicy. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi ...

Wólka Strobowska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

216 300 PLN (72 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15870591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27432729 15870591 Na sprzedaż funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w sercu Gór Izerskich. Doskonała inwestycja dla osób szukających swojego miejsca w górach, dla par czy rodzin. Ze względu na położenie na parterze jest to również idealna propozycja ...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

430 000 PLN (8 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2010
15870195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27422906 15870195 Elegancki Dom Wolnostojący w Legionowie Komfort, Styl i Doskonała LokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony w Legionowie przy ul. Batorego . Nieruchomość z 2005 roku, wybudowana z wysokiej jakości materiałów, wykończon...

Legionowo (Centrum) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 550 000 PLN (9 810 zł/m2)

1
-
158 m2
2003
15865418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299683 15865418 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak z garażem działka 500 m² Żabia WolaLewa połowa bliżniaka w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie z garażem w bryle domu.Oprócz sporego poddasza użytkowego jest jeszcze strych do dowolnej adaptacji!Szybki d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 345 zł/m2)

5
1
145 m2
2026
15858429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149389 15858429 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m², położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Bu...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

2
1
44 m2
1949