• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 625

15881946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653316 15881946 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,50m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
28.5 m2
2018
15881958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653314 15881958 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Talarowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,47m2 składa się z:- pokój dzienny z aneksem kuchenn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 087 000 PLN (17 126 zł/m2)

3
1
63.47 m2
2025
15881942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653307 15881942 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni w anek...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (21 154 zł/m2)

3
1
52 m2
1981
15824191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe wyposażone dwa pokoje, ogródek, garaż 26641432 15824191 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 43 m2, parter4, w budynku z windą z 2023r., Białołęka Żerań.Gotowe do wprowadzenia się, nowe, nie było użytkowane, wysoki standard wykończenia, w cenie meble i wyposażenie, idealne dla rodziny lub pary, również jako ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

896 500 PLN (21 345 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15821846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne studio po remoncie, balkon 26620077 15821846 Do kupienia studio 33 m2, piętro 24 z windą, w budynku z  2010r. Wola Ulrychów.Po remoncie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon: kanapa, stolik, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (19 667 zł/m2)

1
-
33 m2
2010
15520182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20381789 15520182 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Praw...

Przeźmierowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

746 000 PLN (3 258 zł/m2)

6
-
229 m2
-
15503269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19997068 15503269 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo własności nieruc...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

206 646 PLN (3 899 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15480383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19510226 15480383 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo wła...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

385 007 PLN (2 601 zł/m2)

2
-
148 m2
-
15474254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19381322 15474254 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo własności nieruc...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

787 262 PLN (4 423 zł/m2)

4
-
178 m2
-
15449729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18815667 15449729 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo wła...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 406 548 PLN (1 062 zł/m2)

12
-
1324 m2
-
15894862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949918 15894862 ul. Kamieńskiego, okoliceNie było jeszcze zamieszkane, pachnące nowością.Nowoczesne, śliczne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,08 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budy...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15893475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911751 15893475 ul. Drabika okoliceNowoczesne, w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,50 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2023 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym składa się z pokoju połą...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

715 000 PLN (15 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2023